O NÁS

Firma FELI v.o.s. vznikla v roce 1992 a zabývá se dodavatelskou činností obchodních systémů. Tato dodavatelská činnost sestává z návrhu systému, dodávky výpočetní techniky a počítačových sítí, instalací systému, zaškolení obsluhy a správcovské činnosti na dodávaných systémech.

Dodáváme celé systémy na klíč, nebo jakoukoliv výše uvedenou část, dle přání a potřeb zákazníka.

Součásti SHOPTRONICU je i internetový on-line i-Obchod a rozhraní pro napojení internetových obchodů třetích stran

Častou činností je i přechod na systém SHOPTRONIC z jiných programů. Při této činnosti zajišťujeme také převod dat z původního programu do systému SHOPTRONIC a nasazení SHOPTRONICU bez přerušení činnosti firmy.

Správcovská činnost zahrnuje všechny činnosti potřebné pro chod výpočetní techniky ve firmě, správu počítačových sítí, údržbu hardware a operačních systémů počítačů, správu instalovaného software a firemního obsahu, internetovou konektivitu, agendu datových schránek a digitálních podpisů, zajištění inovací a v neposlední řadě zabezpečení systému – ochranu před napadením zvenčí, zevnitř firmy a antivirovou ochranu.

Dále zajišťujeme speciální a atypické softwarové práce z oblasti výpočetní techniky, převody dat. Propojování různých počítačových programů – např. Shoptronicu s vybraným účetnictvím.

Pro potřeby práce z domova nebo na cestách instalujeme systém vzdáleného přístupu na firemní počítače. U firem s více geograficky vzdálenými pracovišti s lokálně uloženými daty převedeme systém na systém s jedinými centrálně uloženými daty a on-line přístupem všech ke všem datům. A to i u DOS systémů.

Pro potřeby prezentace firmy vytvoříme www stránky včetně zajištění webhostingu.

 

Feli Design

Reference